800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA RELAX

Moderní villa s bazénem a výhledem na moře se nachází u jedné z nejvyhlášenějších pláží Artina Beach.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní villa s bazénem a výhledem na moře se nachází u jedné z nejvyhlášenějších pláží Artina Beach. Cesta na pláž je bezpečná po místní cca 250 m dlouhé cestě, která vede nad tunelem. Villa je bez problému přístupná autem. Díky poloze villy je z terasy u bazénu i ze všech apartmánů a pokojů nádherný výhled na moře. Obchod s potravinami a pekárna je cca 10 minut chůze od villy, stejně tak i zastávka autobusu do Omiše. Pláž Artina Beach je krásná pláž s velmi jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře, je zde občerstvení, sprchy a toalety.

Ubytování

nadstandardně vybavené apartmány a pokoje jsou všechny vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, kuchyň. koutek s chladničkou, balkonem s výhledem na moře a LCD TV/SAT.Apt. pro 4 os. – velká ložnice s manž. lůžkem, menší ložnice s rozkl. gaučem až pro 2 os., balkon s bočním pohledem na moře. Apt. pro 5 os. – prostorná ložnice s manž. lůžkem, menší ložnice s rozkl. gaučem pro 2 os., vchod na společný balkon s přímým výhledem na moře je z obou ložnic, pro 5. os. k dispozici pohodlné rozkl. lůžko. Pokoj pro 2-3 os. - moderně vybavené pokoje hotelového typu mají manž. lůžko a možnost přistýlky pro 3. os., minibar, balkon s čelním nebo bočním výhledem na moře. Jeden z pokojů se nachází v přízemí a má vchod přímo ze společné terasy a posezení před vchodem. Pokoje nemají vlastní kuchyňku, ale klienti mohou využívat společnou prof. vybavenou kuchyň v přízemí domu, která slouží pouze pro 5 pokojů a kde každý pokoj má vlastní chladničku.

Vybavení

velká terasa se zahradním nábytkem, lehátka na opalování, bazén se sladkou vodou, sprcha u bazénu, společenská místnost, gril na terase, parkoviště přímo u domu, připojení k WiFi.

Stravování

bez stravy, možnost dokoupení večeří v blízké restauraci.

Služby za poplatek

klimatizace splatná na místě za 7 EUR/den

×