Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Seget Vranjica

MEDENA apartmány standard plus


  Poloha a popis

  Poloha

  Apartmány Medena jsou apartmánové středisko umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od Trogiru. Leží v blízkosti hotelu Medena. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky.

  Ubytování

  Všechny apartmány jsou nově vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s 1 lůžkem.
  Renovované apartmány jsou vybaveny luxusnějším novým nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější. Nabízíme ubytování i v apartmány Standart.

  Vybavení hotelu

  V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, noční klub, směnárna, stánek s tiskem, supermarket.

  Pláž

  Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi).

  Sport a zábava

  Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena (viz. hotel Medena).

  Strava

  Vlastní.

  Počasí  12345678910111208162432°C