800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMEDENA HOTEL turist class

  • Pláž cca 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotelový komplex „Medena“ leží ve středu borového lesa o 60 ha, v mírném svahu. Místo je vzdáleno cca 4 km od Trogiru, cca 7 km od letiště a 30 km od Splitu. 1 km dlouhá pěší procházka po mořské pláži končí ve staré rybářské vesnici Seget.
Ubytování v hotelu je rozlišeno na kategorii I. a II. V tomto zájezdu nabízíme pokoje typu Turist Class**, které nejsou renovované, mají jen nové koberce; jinak mají telefon, SAT TV a balkon na mořskou stranu. Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, pizzerie, taverna (gril restaurace a á la carte na pláži), kavárna, taneční terasa, disko klub až pro 500 osob, kadeřnický a kosmetický salón, kongresový sál až pro 350 osob. Je zde také fitness centrum se saunou. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé.
Pláže jsou oblázkové a částečně betonové, cca 100 m od objektu (přístup na pláž je po schodech). Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce se školou tenisu, hřiště pro míčové hry, na pláži je tobogán, dětské hřiště a plážový volejbal, bohatá nabídka vodních sportů, škola potápění.

Poloha

do 250 m od moře.

Stravování

Polopenze.
Možnost příplatku plné penze (švédský stůl).

Vybavení

pizzerie, kavárna, terasa, kadeřnictví, diskotéka, sauna, tobogán, konferenční místnost, kosmetický salón, taverna.

Sport a zábava

tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola potápění, fitness studio.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km

Podobné hotely v této lokalitě

×