800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANDRIJA BEACH KIDS

  • Krásný hotel pro děti
  • V blízkosti je aquapark

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

první tematický hotel pro děti v Chorvatsku, nachází se hned vedle Solaris Aquaparku a rodinné pláže, cca 6 km jižně od Šibeniku. Tento moderní hotel je vybaven v souladu s potřebami rodin s dětmi do 10 let.

Vybavení

restaurace pro dospělé i pro děti s vybaveným koutem pro maminky (mikrovlnná trouba, sterilizátory, mixéry), dětská recepce, herna, směnárna, internetový koutek a WI-FI za poplatek, parkoviště. Dále v areálu jsou restaurace, aperitiv bary, prodejny suvenýrů, terasy, plážové bary, stylová dalmátská vesnička s restaurací nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, stylový Afro bar.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, sejfem, minibarem, fénem, některé s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Pokoj typu 1/2+2 SWCB - 2lůžková ložnice s patrovou postelí vhodnou pro 2 děti do 12 let, s balkonem. Typ pokoje 1/4+4 FAMILY - dvě 2lůžkové ložnice s propojenými dveřmi, s patrovou postelí vhodnou pro 2 děti do 12 let, s balkonem.

Stravování

snídaně - formou bufetu, polopenze - snídaně a večere formou bufetu. 

Pláž

písčitá, oblázková, betonová plata, cca 50-100 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.

Sport

venkovní bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, stolní tenis, animace, aerobic, škola salsy, zumby, pilates, joga, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, minigolf, fitness, půjčovna kol, tobogány, vodní sporty, wellness centrum u hotelu Ivan za poplatek (vnitřní bazény se sladkou i slanou vodou, whirlpool). Pro děti - 17 m dlouhá pirátská loď, pirátský golf, turistický vláček, vodní svět s tobogány, dětský klub SOLARKO - animace pro děti, trampolíny a spousta dalších atrakcí pro celou rodinu. Solaris resort otevřel v roce 2013 Aquapark - skluzavky, whirlpool, 200 dlouhá "líná" řeka, řada vodních efektů, plocha 8000 m2 - denní vstupné se platí na místě - dítě do 6 let - cca 10 EUR/ vstup, osoby od 6 let - cca 14 EUR/vstup.

Doplňující informace

parkování za poplatek cca 7 EUR/den. Klienti mohou využívat ZDARMA pouze hotelový bazén, kde jsou ubytováni. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství. Pokoje typu 1/2+2 SWCFB s francouzským balkonem jsou na vyžádání.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
×