800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HAPPY CAMP SOLARIS

  • Nachází se uprostřed Beach Resortu Solaris mezi hotely Niko a Ivan.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Obklopen piniovým hájem s výhledem na moře. Šibenik cca 6 km. Ideální výchozí místo pro návštěvu národního parku Krka (cca 20 km) s krásnými vodopády.

Pláž

Přímo u písečné/oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 2 plážové bary.

Vybavení

Kemp nabízí svým hostům ubytování v mobilních domech. Grill restaurace, steakhouse, restaurace, supermarket, kiosek, pračka/sušička. Bazén s mořskou vodou (cca 27.3.-10.10.) a bar u bazénu (otevřen v závislosti na počasí). V resortu se nachází aquapark se skluzavkami (vstup za poplatek).

Ubytování

Třípokojové mobilní domy "Happy Standard" (H5F): cca 24 m2, nekuřácké, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s jedním místem na spaní, s klimatizací, kuchyňským koutem (chladnička, plyn./el. sporák), jídelním koutem, sprchou, WC, zařízenou terasou.
Třípokojové mobilní domy "Standard" (H5G): cca 25 m2, navíc skládací lůžko ve dvoulůžkovém pokoji pro dítě do 11 let, jinak stejné vybavení jako H5F.
Čtyřpokojové mobilní domy "Happy Premium" (H7H): cca 32 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje po 2 lůžkách, obývací pokoj, pohovka, jinak stejné vybavení jako H5F.

Stravování

Bez stravy.

Sport a aktivity

Zdarma: plážový volejbal, basketbalové hřiště. Diskotéka, taneční večery, plážové party (vše v období červen-září). Za poplatek: herna, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt, potápění, vodní sporty.

Internet

WiFi za poplatek.

Wellness

Za poplatek: krytý bazén (27.3.-10.10.) v místním spa.

Děti

Dětský animační program, dětské hřiště, miniklub, workshopy, dětské židličky na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě