Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Šibenik

HAPPY CAMP SOLARIS


  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Kemp obklopený piniovým hájem přímo u moře. Bazén s mořskou vodou.

  Poloha

  obklopen piniovým hájem s výhledem na moře. Šibenik cca 6 km. Ideální výchozí místo pro návštěvu národního parku Krka (cca 20 km) s krásnými vodopády.

  Pláž

  přímo u písečné/oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 2 plážové bary.

  Vybavení

  kemp nabízí svým hostům ubytování v mobilních domech. Grill restaurace, steakhouse, restaurace, supermarket, kiosek, pračka/sušička. Bazén s mořskou vodou (cca 27.3.-10.10.) a bar u bazénu (otevřen v závislosti na počasí). V resortu se nachází aquapark se skluzavkami (vstup za poplatek).

  Ubytování

  třípokojové mobilní domy "Happy Standard" (H5F): cca 24 m2, nekuřácké, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s jedním místem na spaní, s klimatizací (cca 5 €/noc), kuchyňským koutem (chladnička, plyn./el. sporák), jídelním koutem, sprchou, WC, zařízenou terasou. Třípokojové mobilní domy "Standard" (H5G): cca 25 m2, navíc skládací lůžko ve dvoulůžkovém pokoji pro dítě do 11 let, jinak stejné vybavení jako H5F. Čtyřpokojové mobilní domy "Happy Premium" (H7H): cca 32 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje po 2 lůžkách, obývací pokoj, pohovka, jinak stejné vybavení jako H5F.

  Stravování

  bez stravy.

  Sport/aktivity

  zdarma: plážový volejbal, basketbalové hřiště. Diskotéka, taneční večery, plážové party (vše v období červen-září). Za poplatek: herna, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt, potápění, vodní sporty.

  Internet

  WiFi na recepci zdarma.

  Wellness

  za poplatek: krytý bazén (27.3.-10.10.) v místním spa.

  Děti

  dětský animační program, dětské hřiště, miniklub, workshopy, dětské židličky na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 2 €/den. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

  Info

  parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; cena ubytování zahrnuje: vodu, elektřinu, plyn; vzít s sebou: ložní prádlo, ručníky a utěrk (nebo lze ložní prádlo a ručníky pronajmout na místě - nutné rezervovat předem - nejpozději 28 dní před příjezdem); na místě se platí: lázeňská taxa cca 0,80 €/den/osoba od 14 let; kauce cca 100 €/objekt/pobyt (platba v hotovosti), závěrečný úklid provede host nebo bude strženo z kauce cca 40-50 €/objekt/pobyt; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 1.7.-9.9. středa, sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h.

  Cena zájezdu zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

  Počasí  12345678910111208162432°C