800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOLARIS HOTEL JAKOV/IVAN/JURE

Zrekonstruovaný velmi kvalitní hotelový komplex Solaris sestává z pěti hotelů Niko, Jure, Ivan, Jakov a Andrija. Hotely jsou vystavěny uprostřed krásné zeleně a nachází se 5 km od centra města Šibenik.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zrekonstruovaný velmi kvalitní hotelový komplex Solaris sestává z pěti hotelů Niko, Jure, Ivan, Jakov a Andrija. Hotely jsou vystavěny uprostřed krásné zeleně a nachází se 5 km od centra města Šibenik.

Ubytování

Velmi kvalitně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje některé s možností přistýlky/přistýlek (doporučujeme pro děti do max. 12 let), vlastní sociální zařízení, SAT/TV, telefon, fén, minibar a balkon (ve všech objektech kromě hotelu Jakov). Ve všech nabízených objektech je možnost až 2 přistýlek na rozkládacím gauči, který je vhodný zejména pro 2 menší děti.

Vybavení

Solaris patří k nejlépe vybaveným turistickým střediskům na Jadranu, hostům jsou k dispozici restaurace, směnárny, kongresové centrum, aperitiv bary, obchůdky se suvenýry, plážové bary, sluneční terasy, typická dalmatská vesnička s restaurací s domácími pokrmy. V blízkosti hotelu Ivan je veliké wellness centrum – vnitřní bazén, whirlpool, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, masáže, aromaterapie, solarium a další služby – platí se v místě. Venkovní bazény s mořskou vodou. WiFi v lobby baru hotelu. Pro děti: skvělé zázemí pro děti: pirátská loď, dětský hrad, turistický vláček, svět tobogánů a skluzavek, trampolína, miniklub, minidisco, hřiště a pískoviště, dětské bazény. Služby za poplatek: dětská postýlka, tenis, stolní tenis, petang, šipky, bowling, lukostřelba, trampolína, rodeo býk, tobogán, minigolf, paintball. Parkování za příplatek 2 EUR/den. Vstupné do vnitřního bazénu Spa & Wellness centra Solaris - 2 EUR dosp., děti do 11 let - 1 EUR (hosté hot. Ivan bezplatně). Wifi za poplatek.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové. Večeře: bufetové.

Sport a zábava

Veliký a oblíbený resort s nejbohatšími službami pro pohodovou rodinnou dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 6 km

Podobné hotely v této lokalitě

×