800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOLARIS KIDS HOTEL ANDRIJA

  • V bezprostřední blízkosti aquapark
  • Ideální hotel pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Nespočet možností zábavy pro malé i velké. Wellness nabídka a aquapark se 6 skluzavkami.

Poloha

klidná, na poloostrově. Město Šibenik cca 6 km. Restaurace a bary cca 200 m. Možnosti nakupování cca 3 km. Resort se rozkládá podél dlouhého pobřeží s četnými oblázkovo/písčitými plážemi.

Pláž

cca 300 m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

resort ve velké zahradě vhodný pro rodiny s dětmi s 5 hotely Ivan (NNNN+), Jure (NNNN), Niko (NNN), Andrija (NNNN), Jakov (NNN) nabízí mnoho možností zábavy a volného času. V hotelech: obchod se suvenýry, restaurace s terasou, lobby bar, kavárna a bar s terasou s příjemným posezením. Bazény s lehátky a slunečníky zdarma. Dalmátská vesnička. Pirátská loď.

Ubytování

všechny pokoje jsou dobře zařízeny - sprcha, WC, fén, klimatizace, sat. TV, telefon, minibar (na vyžádání, za poplatek), trezor. Dvoulůžkové pokoje (A2G): 2 oddělená lůžka. Dvoulůžkové pokoje (A2E): větší, bez klimatizace, sat.. TV, minibar a telefonu, s přistýlkou pro dítě do 1,991 let. Rodinné pokoje (A4B): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, s balkonem. Rodinné pokoje (A2F): dvoulůžkový pokoj se 2 oddělenými lůžky, 2 palandy nebo 2 pohovky (pouze pro děti do 11,99 let). Rodinné pokoje (A2D): 1 pokoj s palandou nebo 2 pohovkami (pro děti do 11,99 let), balkonem, jinak jako A2F.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: denní animační program pro malé i velké. Večerní show s živou hudbou v pirátské lodi. Za poplatek: pirátský dobrodružný minigolf, Solaris aquapark se 6 skluzavkami a vodními efekty, půjčení kol, vodní sporty.

Internet

WiFi v lobby zdarma (cca 30 min/den).

Wellness

za poplatek: krytý bazén ve wellness centru, sauna, kosmetické procedury a masáže. Denní vstup do spa a sauny ve wellness spa cca 10 €/den (pouze pro osoby starší 16 let). Vstup pro děti (3-15,99 let) na den do bazénu ve wellness centru cca 7 €.

Děti

miniklub (15.6.-7.9. 6x týdně, v mimosezóně 3x týdně), dětské hřiště, dětský animační program - minidisco, trampolíny, dobrodružná země, malování na obličej a tělo. Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročit (u A2G a A2E).

Info

parkování: parkoviště cca 7 €/den; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 8.5.-9.6. a 9.9.-22.9. denně/3 noci, 10.6.-30.6. a 26.8.-8.9. denně/4 noci, 1.7.-25.8. denně/5 nocí; lázeňská taxa: cca 1 €/den/osoba, platba na místě; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL IVAN

HOTEL IVAN

Chorvatsko, Dalmácie střední, Šibenik

Cena od: 2 838 Kč

Pro skupinu:

HOTEL NIKO

HOTEL NIKO

Chorvatsko, Dalmácie střední, Šibenik

Cena od: 1 969 Kč

Pro skupinu:

HOTEL JAKOV
6,5

HOTEL JAKOV

Chorvatsko, Dalmácie střední, Šibenik

Cena od: 2 083 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SOLARIS JURE

HOTEL SOLARIS JURE

Chorvatsko, Dalmácie střední, Šibenik

Cena od: 3 112 Kč

Pro skupinu:

×