800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySOLARIS VILLAS KORNATI APARTMÁNY

Apartmány Solaris Villas Kornati v Šibeniku jsou součástí komplexu Solaris. Nejbližším turistickým místem pro poznávání historických krás Šibeniku je právě tento 6 km vzdálený hotelový a sportovní komplex Solaris, který je směstem spojen autobusovou linkou. Solaris Hotels Resort byl v současné době všemi světovými turistickými organizacemi uznán jako jeden z nejlepších rodinných zábavných resortů pro dovolenou v Chorvatsku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány Solaris Villas Kornati v Šibeniku jsou součástí komplexu Solaris. Nejbližším turistickým místem pro poznávání historických krás Šibeniku je právě tento 6 km vzdálený hotelový a sportovní komplex Solaris, který je směstem spojen autobusovou linkou. Solaris Hotels Resort byl v současné době všemi světovými turistickými organizacemi uznán jako jeden z nejlepších rodinných zábavných resortů pro dovolenou v Chorvatsku. Kromě svých pěti hotelů (o některých píšeme dále v textu) má celý resort zcela nové atrakce. Stará autentická dalmatinská vesnice je zařízena v podobě restaurace, kde můžete ochutnat jídla podle původních receptů z místní výroby včetně mouky umleté na 102 let starém vodním mlýně. Novými venkovními restauračními zařízeními je dále cukrárna Sweet Dreams, bar Bongos, bar Lagoon, Beach bar Sundown, Wellness Spa Vitamin bar, Beach Legend bar. Nově vybudované je Pirátské dobrodružství v minigolfu s 18 jamkami na 4000m2 plochy. Součástí areálu je dále zmenšené golfové hřiště - Golf Park, PAR 3 s 9 jamkami a vlastní klubovnou. Děti využívají následujících atrakcí (některé jsou za poplatek): vodní skluzavku, Solaris Expres dětský vláček, Dalmatské město ( dětstký hrad ), dětská hřiště a pískoviště, mini club, mini disco, dětská autodráha, trampolína, býčí rodeo. Celé středisko je dnes protkáno menšími nebo většími venkovními bazény jako např. Palma Beach bar, kde jsou podávány nápoje přímo do bazénu. Podél celého střediska je stále upravovaná dlouhá pláž s 2 řadami rákosových slunečníků. Pláž písečná White Beach je atraktivní oázou. Tato pláž Solaris White Beach obdržela několik světových vyznamenání za kvalitu moře i udržování pláže. Ocenění pláž obdržela v letech 2007, 2009 a 2010. Pro ty, kteří nedávají přednost písku, je zde i 4 km dlouhé pobřeží Solarisu, kde si každý najde svoje místo. Komplex tvoří dále 5 samostatných hotelů, které od sebe odděluje lesopark a travnaté plochy, ubytování v hotelech Jure, Ivan, Jakov, Niko, Andrija - viz další nabídky zájezdů Apartmány Villas Kornati mají vždy kuchyňský kout s denní místností, ložnici (e), SAT/TV, TEL, klimatizaci, sociální zařízení, balkon (APT 1/3+2, 1/4+3 mají dva balkony), kávovar. Domácí zvířata nejsou povolena. Nezapomeňte na utěrky a mycí prostředek.
1/2+2 typ A1 - 30 m2, v samostatné ložnici je patrová postel, dále ložnice se 2 lůžky, kuchyň s obývací místností. V tomto typu apartmánu A1 musí být ubytovány max. 2 dospělé osoby - 2 přistýlky jsou vhodné pro děti. 1/3+2 typ A2 -55 m2, v samostatné ložnici je patrová postel, francouzské lůžko v samostatné ložnici a v obývací místnosti rozkládací gauč pro další 2 osoby. 1/4+3 typ A3 - 70 m2, 1 ložnice s francouzským lůžkem a přistýlkou, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s gaučem pro další 2 osoby. V tomto typu apartmánu A3 musí být ubytováno max. 6 dospělých osob - poslední přistýlka jsou vhodná pro malé dítě (do cca. 12 let).
Pláže jsou z drobných jemných kamínků s oblázkovým dnem, betonová plata na slunění, mají pozvolný vstup do moře, vzdálené od hotelů cca 50-100m. Před hotelem Niko, jsou betonová plata se schůdky do moře a větší hloubkou. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce (se školou tenisu), 4 hřiště na plážový volejbal, několik různých hřišť pro míčové hry, kuželky, stolní tenis, minigolf, automatická kuželna se čtyřmi dráhami. Dále kulečník, pikado, vodní sporty, potápění se školou potápění. Ve středisku se pořádá bohatá animace pro děti a dospělé. Pro dospělé také večerní animace (různé show, večery s hudbou k poslechu i tanci).

Poloha

do 150 m od moře.

Vybavení

wellness centrum, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, dětské hřiště, bar u bazénu, tématický park.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, malá kopaná, půjčovna jízdních kol, bowling, trampolína, fitness studio.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
×