800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY DRAGO

Ubytování v pěkném prostředí s fantastickým pohledem na moře v blízkosti pláže za výhodných cenových podmínek s možností stravy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmán leží hned vedle hotelu Kairos, kde se klienti stravují. Ubytování je asi 150 m od moře ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře či je možné využít místní autobusové dopravy. Seget leží při pobřeží mezi oblíbenými turistickými středisky areálu hotelu Medena a areálu hotelu Jadran. Najdete zde pláže kamenité, oblázkové a v blízkosti hotelů a penzionů jsou krásně upravené písečné pláže. Moře je průzračně čisté a od května do října má příjemnou teplotu. Středisko nabízí dobré podmínky pro vodní sporty, ale i pro sporty na souši jako je tenis, kuželky, stolní tenis a procházky v délce několika kilometrů podél moře.

Ubytování

apartmány Drago jsou ve druhém patře s krásným výhledem na moře. Jeden AP má dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, kuchyňku s lednicí a jídelním koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC, TV a balkon. Druhý AP je vybaven jednou dvoulůžkovou ložnicí a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, které je umístěno v kuchyňce s jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV a balkonem s výhledem na moře. Všechny apartmány jsou klimatizované.

Vybavení

pronájem vybavených apt. včetně kuchyň. koutu, spotřeba vody, energií, povlečení, parking.

Stravování

bez stravy, za příplatek polopenze v hotelu Kairos, obědy v restauraci Pečine. Snídaně: bufetové. Obědy: servírované menu. Večeře: servírované menu o 3 chodech, výběr ze 3 druhů.

Služby za poplatek

klimatizace.

Náš názor

ubytování v pěkném prostředí s fantastickým pohledem na moře v blízkosti pláže za výhodných cenových podmínek s možností stravy.

×