800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VILLA RUŽA

Apartmánový dům rodinného typu stojí na klidném místě v obci Okrug Gornji na ostrově Čiovo, který je s pevninou spojen mostem. Vzdálenost od Trogiru je cca 3,5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Kamenito-oblázková pláž je vzdálena cca 100 m  - mírný svah. Nedoporučujeme tedy pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Poloha

Apartmánový dům rodinného typu stojí na klidném místě v obci Okrug Gornji na ostrově Čiovo, který je s pevninou spojen mostem. Vzdálenost od Trogiru je cca 3,5 km .

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Společenské a kulturní vyžití v městě Trogir (jazzovéVečery, koncerty v katedrále, posezení v místních konobách).

Stravování

Pokoje – stravování formou polopenze ve sousední restauraci Villy Katarina,

Snídaně bufetovým způsobem , večeře výběrem dle jídelního lístku (polévka nebo předkrm,hlavní jídlo s přílohou, salát a dezert).
Apartmány – bez stravování – možnost dokoupení snídaní a večeří.

Vybavení

Kolem domu je velká zahrada a  je zde možnost parkování. Dům sousedí s penzionem Villa Katarina a je možné využívat veškeré zázemí  - tedy restauraci s terasou, menší venkovní bazén, aperitiv bar.

Vybavení apartmánů

Apartmány 4+2  mají 2 třílůžkové ložnice , kuchyň  kompletně vybavenou, s lednicí a vařičem.Mají příslušenství, SAT-TV a  klimatizaci. Nemají balkon.

Pokoje

Pokoje  jsou dvoulůžkové s možností 1 přistýlky. Mají vlastní příslušenství, SAT-TV, klimatizaci a společnou terasu . Pokoje nemají kuchyň - povinná polopenze.  

Podobné hotely v této lokalitě

MEDENA apartmány

MEDENA apartmány

Chorvatsko, Dalmácie střední, Trogir

Cena od: 900 Kč

Pro skupinu:

×