800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELENKA

  • Vzdálenost od moře je 150 m
  • Centrum starého Trogiru se nachází 3 km od vilky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Apartmánový dům se nachází na klidném místě bez většího provozu, nabízí pro malé děti pěkné zázemí na zahradě. Apartmány vhodné pro rodinnou dovolenou.

Poloha

vilka je cca 150 m od moře v klidné zóně střediska Seget Donji, pod hlavní komunikací. Malebné městečko Donji Seget je vzdáleno 3 km od centra starého Trogiru, který je možno navštívit jednak lodním taxíkem nebo pěšky promenádou podél moře.

Vybavení

v rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením WiFi. Je zde dostatečný počet parkovacích míst.

Ubytování

ve zvýšeném přízemí nad garážemi je apt. pro 4 osoby s možností jedné přistýlky, je zde prostorná kuchyně, dvě 2lůžkové ložnice, koupelna s WC. Dále je na tomto podlaží apt. pro 2 osoby s možností jedné přistýlky, s kuchyní a ložnicí s manželským lůžkem, se sociálním zařízením a WC. Tyto dva apt. lze propojit otevřením spojovacích dveří na chodbě. K apartmánům přísluší velká předělená terasa, která je situována na mořskou stranu, a kterou je možné také dle potřeby propojit. V 1. patře domu jsou další dva apt. pro 4 osoby, totožně vybavené, kuchyň, koupelna s WC, dvě ložnice se dvěma lůžky a velký balkon s možností venkovního posezení s překrásným výhledem na moře.

Strava

polopenze v hotelu Kairos vzdáleném cca 150 m
Snídaně: formou bufetu
Večeře: servírované (polévka, bufetový salát, hlavní jídlo - výběr ze 3 druhů jídel)

Pro děti

malé hřiště se skluzavkou, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami.

Služby za poplatek

klimatizace - cca 5 EUR/den, splatné v místě.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
×