800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMEDENA apartmány standard plus

  • Pláž cca 250 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Apartmány Medena jsou apartmánové středisko umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od Trogiru. Leží v blízkosti hotelu Medena. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky.

Ubytování

Všechny apartmány jsou nově vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s 1 lůžkem.
Renovované apartmány jsou vybaveny luxusnějším novým nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější. Nabízíme ubytování i v apartmány Standart.

Vybavení hotelu

V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, noční klub, směnárna, stánek s tiskem, supermarket.

Pláž

Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi).

Sport a zábava

Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena (viz. hotel Medena).

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

SVETI KRIŽ VILLA

SVETI KRIŽ VILLA

Chorvatsko, Dalmácie střední, Trogir

Cena od: 9 250 Kč

Pro skupinu:

×