800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA VRANJICA

Seget Vranjica, 150 m od moře,6 km od historického centra Trogiru, 50 m od nejbližšího obchodu, 100 m od kavárny, restaurace a od zastávky linkového autobusu, z kempu Vranjica Belvedere pravidelné lodní spojení s Trogirem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

150 m

Od centra

6 km

Poloha

Seget Vranjica, 150 m od moře, 6 km od historického centra Trogiru, 50 m od nejbližšího obchodu, 100 m od kavárny, restaurace a od zastávky linkového autobusu, z kempu Vranjica Belvedere pravidelné lodní spojení s Trogirem.

Popis ubytování

krásná, zcela nová vila s prostornými apartmány, vhodná i pro větší skupiny a kolektivy. Vila je využívána jako klubový hotel CK. Organizovány zde budou kursy aerobiku a další programy.

Vybavenost a služby

parkoviště, bar, jídelna, prostor na aerobik. V blízkém kempu belveder lze využívat všechna sportoviště (hřiště, dětské hřiště, tenis,…)

Popis apartmánů

S/2: obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvojlůžkem, sociální zařízení, většinou balkon.
A/3+1: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným lůžkem, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, většinou balkon. Možnost jedné přistýlky.
A/2+2: 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným lůžkem, ložnice s dvojlůžkem, sociální zařízení, většinou balkon.

Vybavenost apartmánů

vybavení pro vaření a stolování, chladnička, vařič, satelitní televize, klimatizace.

Podobné hotely v této lokalitě

MEDENA apartmány

MEDENA apartmány

Chorvatsko, Dalmácie střední, Trogir

Cena od: 900 Kč

Pro skupinu:

×