800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL VILLA ROSSA

Luxusní a vkusné prostředí apartmánů spolu s jednou z nejkrásnějších pláží Dalmácie vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou na Jadranu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nový moderně zařízený rodinný apartmánový dům pod magistrálou se nachází ve středu městečka Tučepi, cca 100 m od jeho centra. Veliká zahrada umožňuje příjemné posezení a bezpečné parkování. Tučepi je vesnička s pravou dalmatskou tváří, 6 km od Makarské a 8 km od Podgory s nádhernou oblázkovou pláží lemovanou borovicemi na úpatí pohoří Biokovo.

Vybavení

pronájem vkusně vybavených apartmánů s kuchyň. zařízením, zahrnuje spotřebu vody a energií, ručníky a utěrku, povlečení, SAT/TV, klimatizaci, parkování pro 1 os. auto/apt. Pozn: domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

v Tučepi se nalézá veliký sportovní areál, který vám umožní hrát tenis, fotbal, házenou, košíkovou, volejbal a nohejbal na písečném hřišti, stolní tenis, fitness a spoustu vodních sportů na pláži včetně potápění. K dispozici jsou na pláži také lehátka a slunečníky.

Ubytování

v domě se nachází ve 2. patře: 2 apt. pro 2 -4 os.: v ložnici manžel. lůžko, v denní místnosti kuchyň. kout a gauč pro 2 osoby, balkon, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, z někt. apt. možný částečný výhled na moře.

Pro děti

dětské hřiště.

Pláž

cca 200 m od oblázkové pláže

Náš názor

Moderní a vkusné prostředí apartmánů spolu s jednou z nejkrásnějších pláží Dalmácie vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou na Jadranu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
×