800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY JAREB

Apt. Jareb se nacházejí v jižní části klidnějšího městečka Tribunj cca 3,5 km od známého letoviska Vodice a cca 17 km od starobylého města Šibenik. Členité pobřeží v původní rybářské osadě Tribunj zabezpečuje dostatek místa na plážích. Centrum je vzdáleno cca 5 min procházkou, ve městě jsou samoobsluhy, restaurace, kavárny a také známá marina. Tento dům je nověji vystavěný a vhodný je pro hosty, kteří hledají pohodlí a vysoký standard služeb včetně parkování v garáži. V objektu je možné se stravovat v restauraci v přilehlém křídle. K dispozici ve dvoře také gril. Na krásné oblázkové pláži vzdálené cca 5 min. chůze, která připadá k apartmánům, jsou hostům apartmánů Jareb k dispozici zdarma lehátka na slunění, pohodlné zázemí doplňuje i kavárna.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apt. Jareb se nacházejí v jižní části klidnějšího městečka Tribunj cca 3,5 km od známého letoviska Vodice a cca 17 km od starobylého města Šibenik. Členité pobřeží v původní rybářské osadě Tribunj zabezpečuje dostatek místa na plážích. Centrum je vzdáleno cca 5 min procházkou, ve městě jsou samoobsluhy, restaurace, kavárny a také známá marina. Tento dům je nověji vystavěný a vhodný je pro hosty, kteří hledají pohodlí a vysoký standard služeb včetně parkování v garáži. V objektu se možné se stravovat v restauraci v přilehlém křídle. K dispozici ve dvoře také gril. Na krásné oblázkové vzdálené cca 5 min. chůzi, která připadá k apartmánům, jsou hostům apartmánů Jareb k dispozici zdarma lehátka na slunění, pohodlé zázemí doplnuje i kavárna.

Vybavení

Pronájem apt. včetně kuchyň. koutu, spotřeba vody a energie, závěrečný úklid, povlečení, parkovací místo v garáži nebo dvoře pro 1 os. auto/apt., lehátka na pláži zdarma. WIFI - bezplatně.

Služby za poplatek

Povinný příplatek za závěrečný úklid - 30,- EUR/pobyt/apt., praní, klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě, domácí mazlíčci malí.

Ubytování

Všechny apartmány jsou moderně vybaveny: SAT/TV, klimatizací, kuchyňským koutem včetně ledničky a kávovaru, prostornými balkóny a moderní koupelnou s WC/sprcha. Na prvním patře se nachází apt. č.1 a č. 5 pro 2-4 os. s ložnicí s manželským lůžek a denní místností s gaučem na rozložení pro 1-2 os. Dále se zde nachází apt. č. 2,3,4, které jsou stejně vybaveny, ale z balkonu se nabízí částečný pohled na moře. Na druhém patře se nacházejí apt. č. 9 a 11 stejné jako č. 1 a č.5. Dále apt. č. 6 pro 4-5 os. s galérií s francouzským lůžkem, ložnicí s manžel. postelí a gaučem v denní místnosti. St. č. 7 pro 2 os. - místnost s manžel. lůžkem s kuchyň. koutem a s pohledem na moře. Apt. č. 8 pro 4 - 6 os. - 2 ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost gauč na rozložení, balkony pohled moře. Apt. č. 10 -"panorama" - pro 2 os., prostorná střešní terasa s nádherným pohledem na moře, ložnice s manž. lůžkem, kuchyně, vstup po točitých schodech.

Pro děti

Pro malé hosty je ve dvoře k dispozici dětský domek.

Pláž

cca 650 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem vhodná pro malé děti, lehátka na pláži zdarma

Náš názor

Ubytování vhodné pro náročnější klienty, kteří ocení komfortní prostředí. Nádherná oblázková pláž, klidnější malebné letovisko nedaleko od živého letoviska Vodice.

Podobné hotely v této lokalitě

×