Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Vodice - Srima

APARTMÁNY KATICA

  Poloha a popis

  Poloha

  v bezprostředním sousedství kouzelného letoviska Vodice leží malebná vesnička Srima, kam dojdete po pláži cca za 15 min. Hlavní pláž ve Vodicích je nádherná oblázková, doplněná betonovými platy a s tobogánem a ve Srimě jsou oblázkové pláže. Apartmány se nacházejí na konci slepé ulice na klidnějším místě.

  Vybavení

  pronájem vybaveného apartmánu se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. ve dvoře. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

  Služby za poplatek

  ve Vodicích – vodní sporty na pláži (jachting, vodní lyže, skútry), potápění, sportovní aktivity – tenis, volejbal, stolní tenis, tobogán na hlavní pláži. Typická dalmat. večeře – po domluvě s domácími – splatné v místě. Lehátka a slunečníky na pláži.

  Ubytování

  apt. pro 4–5 os. a apt. pro 4–6 os. (1. patro) – oba stejně vybavené, sousedí spolu: ložnice s manžel. lůžkem, obytná místnost s palandou a rozkládacím lůžkem pro 1 dosp. os. nebo 2 děti a kuchyň. koutem, koupelna s WC, velmi prostorná terasa s posezením. Apt./studio pro 2–3 os. a apt./studio pro 2–4 os. se nacházejí v menší sousedící budově a jsou vybaveny: ložnicí s manžel. lůžkem a rozkládacím gaučem pro 1 os. (přízemí) nebo 1 dosp. os. nebo 2 malé děti (1. patro) s kuchyň. koutem, koupelnou s WC a terasou (přízemní apt. – posezení na terásce před apartmánem bez výhledu na moře, v apt. v 1. patře je balkon s částečným výhledem na moře).

  Pláž

  cca 80 m od oblázkové pláže

  Náš názor

  Klidné prostředí blízko nádherných romantických pláží s možností vycházek a výletů do okolí, s bohatou možností sportovních aktivit.