800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PUNTA depandance

3 renovované depandance umístěné v blízkosti hotelu, v borovém háji, cca 200 m od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

​Hotelový komplex Punta se nachází v centru dalmatského pobřeží u moře v borovicovém háji na stejnojmenném poloostrově, pouhých 20 metrů od pláže. Centrum Vodice je vzdáleno několik minut pěší chůze. Hotel prošel v roce 1998 kompletní rekonstrukcí.

Vybavení hotelu

V hotelu je Vám k dispozici recepce 24 hodin denně, restaurace, bar, Spa & wellness centrum, fitness centrum, směnárna, půjčovna aut, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu ve společných prostorách (4,-Eur/hod.), služby prádelny a čistírny. K hotelu patří také hlídané parkoviště (za poplatek).

Vybavení pokoje

​Moderně zařízené pokoje se SAT-TV, telefonem, mini barem, koupelnou/WC a fénem, balkónem s výhledem do parku nebo na moře.

Stravování

Stravování probíhá v klimatizované restauraci hotelu a to formou bufetu.

Pláž

Pláž je oblázková a pozvolna se svažuje do moře, je vhodná i pro děti a je převážně zastíněná borovým lesem. Pouhých 100m od hotelu se nachází krásná písečná pláž.

Sport a zábava

Turecké lázně, venkovní bazén, spa & wellness centrum, karaoke, minigolf, turistika,rybaření, potápění, fitness centrum, jacuzzi, vnitřní bazén, billiard, sauna, dětské hřiště. Na pláži široká nabídka vodních sportů.

Podobné hotely v této lokalitě

×