800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SENIA

Krásné místo pro odpočinek v dosahu obchodů, restaurací, klidných pláží i rušných míst s mnoha různými aktivitami. Rozhodně se zde nebudete nudit.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Krásné místo pro odpočinek v dosahu obchodů, restaurací, klidných pláží i rušných míst s mnoha různými aktivitami. Rozhodně se zde nebudete nudit.

Poloha

Vila leží v klidném místě poblíž supermarketu a pekárny, v těsném sousedství letoviska Vodice (cca 1,5 km), kde najdete sportovní vyžití, zábavu a pestrý noční život. Podél pobřeží je několik restaurací a barů. Oblázková pláž s pozvolným vstupem je cca 220 m.

Vybavení

Pronájem vybaveného st./apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt., posezení v zahradě u grilu. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

1. patro: ze společné terasy s výhledem na moře (možností posezení pro st. a apart.) je vchod do společné chodby, ze které je přístup do studií, ložnice apartmánu, kuchyně a koupelny apartmánu. 2x studio pro 2 os. – manž. lůžko v místnosti s kuch. koutem, koupelna s WC, společná terasa. Apartmán pro 2-4 os. – ložnice s manž. postelí, v další oddělené místnosti další manž. lůžko a kuch. kout, malý balkon, společná terasa. 2. patro: ze společné terasy s výhledem na moře je vchod do společné chodby, ze které je vchod do studií, ložnice apartmánu, kuchyně a koupelny apartmánu: studio pro 2 osoby – manž. lůžko v místnosti s kuch. koutem, koupelna s WC, společná terasa. Studio pro 3 os. – manž. lůžko s dalším rozkl. lůžkem typu šuplík v místnosti s kuch. koutem, koupelna s WC, společná terasa. Apartmán pro 2-5 os. – ložnice s manž. postelí, v další oddělené místnosti další manž. lůžko a kuch. kout, malý balkon, společná terasa, možnost přistýlky (přes den doporučujeme sklopit). Na každém patře je v chodbě k dispozici rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba pro společné využití hostů villy.

Strava

Bez stravy.

Podobné hotely v této lokalitě

×