800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IMPERIAL VILLE

  • Hotelový bazén s mořskou vodou
  • V blízkosti škola potápění

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex hotelu Imperial se nachází v borovém háji na pobřeží, na okraji města Vodice, cca 1 km od centra města. Komplex se skládá z hlavní budovy hotelu, vil Imperial (Regina, Clara, Marina, Luisa a Ana), depandancí Flora a Madera a navazujícího kempu, kde jsou umístěny nové mobilní chaty. Hosté vil a depandancí využívají všech služeb hotelu Imperial.
Do 200 m od moře.

Ubytování

Vily - naše CK nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, převážně s balkonem (nemají klimatizaci).

Vybavení

Hostům je k dispozici hotelová klimatizovaná restaurace, samostatná restaurace s barem pro all inklusive light, restaurace á la carte, aperitiv bar, TV místnost, kongresový sál, 2 menší kongresové sály, prodejna se suvenýry, v letních měsících pivnice na terase v přízemí hotelu, hudební a zábavné večery na terase hotelové restaurace, prodejna se suvenýry, bazén dětský venkovní mořská voda, kadeřnictví, sauna, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, masážní salón, večerní klub.

Stravování

Polopenze.
Možnost přikoupení plné penze nebo all inclusive light (ta zahrnuje plnou penzi - vše švédský stůl, nápoje u obědů a večeří - šťávy, točené pivo, domácí víno).

Pláž

Pláž je přímo před hotelem cca 500 m dlouhá, oblázkovo písčitá s pozvolným vstupem do moře, s betonovými platy na slunění. Na pláži je snack bar a koktejl bar. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Hotel má vnitřní (otevřen pouze v zimních měsících) a venkovní bazén s teplou mořskou vodou, terasou a snack barem s občerstvením, dětský bazén. Dále je zde sauna, fitness, masážní studio, kadeřnický salón. Hotel pořádá v letních měsících sportovně-rekreační animaci pro děti a dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, vodní sporty. Přímo v hotelu je půjčovna kol, neboť hotel je zařazen do evropského řetězce hotelů vhodného pro cyklisty. V blízkosti hotelu je potápěčský klub se školou potápění, plážový volejbal.

Podobné hotely v této lokalitě

×