800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POKOJE V SOUKROMÍ NO-NAME

Pokoje s polopenzí se nacházejí v celé oblasti městečka Vodice, od romantického centra, až po novou moderní zástavbu. Vzdálenost od centra je od 500 m do 2km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmánové domy s pokoji se nachází v celé oblasti města Vodice, od romantického centra, až po novou moderní zástavbu. Vzdálenost od centra je od 500 m do 2 km. Pláže jsou kamenité s upravenými prostory pro slunění, místy oblázkové, vzdálené cca 300 - 800 m. Možnost využití sportovišť u hotelových komplexů. Ve městě jsou k dispozici restaurace, bary, cukrárny, kavárny, směnárny, obchody. Apartmány pro 2 - 8 osob mají vybavený kuchyňský kout s denní místností, ložnici(e), koupelnu, SAT/TV, možnost venkovního grilu - viz další nabídka zájezdů. Přistýlka je rozkládací gauč v kuchyni nebo v ložnici. Parkování je možné buď před domem nebo na dvoře.
Pokoje v soukromí jsou s koupelnou. Při dokoupení polopenze, je restaurace vzdálena do max. 600 m od objektu. Je to standardní, kvalitní ubytování v jednom z nejvyhledávanějších letovisek středního Jadranu. Nabídku konkrétních apartmánů naleznete na našich webových stránkách.

Poloha

do 800 m od moře

Vybavení

centrum města
WI-FI připojení k internetu na předchozí vyžádání - převážně ZDARMA !

Stravování

vlastní
Možnost připlacení stravování - polopenze - snídaně servírovaná, večeře výběr z 2 menu. Podává se v restauracích, vzdálených do max 600 m od objektu ubytování.

Pláž

Pláže jsou kamenité s upravenými prostory pro slunění, místy oblázkové, vzdálené cca 300 - 800 m.

Podobné hotely v této lokalitě

×