800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EKLATA - tábor pro děti

Eklata v Zaostrogu je nově otevřený mládežnický hostel, vzdálený pouhých několik m od krásné oblázkové pláže, obklopený bohatou vegetací a olivovým hájem. Je specializovaný pro děti a mládež a jako takový představuje vrchol nabídky dětského a mládežnického turismu v Chorvatsku. Cca 50m od nádherné oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Eklata v Zaostrogu je nově otevřený mládežnický hostel, vzdálený pouhých několik m od krásné oblázkové pláže, obklopený bohatou vegetací a olivovým hájem. Specializuje se na pobyty pro děti a mládež a jako takový představuje vrchol nabídky dětského a mládežnického turismu v Chorvatsku. Cca 50 m od nádherné oblázkové pláže.

Vybavení

k hostelu náleží multifunkční sportovní hřiště (fotbal, košíková, volejbal, házená), obchod, restaurace, café bar, cukrárna, disko, party místnost s projektorem, výčepem i plazmovými TV.

Ubytování

moderně zařízené vícelůžkové klimatizované pokoje s palandami (topení/chlazení), se SAT/LCD TV, miniledničkou a sociálním zařízením, na chodbě (popřípadě v pokoji) společný sanitární uzel. Výhodou je, že zde mohou bydlet i rodiče se svými dětmi, rodiče relaxují, děti se účastní programů (pokoje mohou být společné nebo oddělené). Hostel ubytovává i individuální hosty.

Pro děti

animační program.

Náš názor

Vynikající nabídka zejména pro školní zájezdy, zájmové a sportovní skupiny. Moderně vybavené pokoje, bohatý animační program, pestrá strava a poloha skoro na pláži za velmi výhodných cenových podmínek. Pečlivě propracovaný program, kde se potkávají děti z celého světa, animátoři hovoří několika světovými jazyky, hlavním jazykem je AJ.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:servírované menu o 3 chodech
Večeře:servírované menu o 3 chodech

Služby za poplatek

internet, animační program pro děti a vzdělávací programy (jazyková škola – NJ, AJ, IT, CHJ, kreativní tábor – umělecké skupiny malířství, modelářství, výroba šperků, suvenýrů atd., hudebně-taneční programy, filmové studio, robinsoni, sportovní tábor, aktivní odpočinek), vše pod odborným vedením – komunikační jazyk – angličtina.

×