800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL UVALA BOROVA

  • Pláž cca 150 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

terasovitě členěný kemp se nacházející se mezi letovisky Zaostrog a Podaca (obě letoviska v pěší dostuponosti několikaminutovou procházkou). Kemp je po celkové rekonstrukci (nové soc. zařízení, sprchy). Součástí kempu je recepce (s česky mluvícím delegátem), obchod s potravinami, restaurace a prostor vhodný pro střídání turnusů. Chatky stojí na terasách ve stínu borovic ve vzdálenosti 50-100 m od oblázkové pláže.

Ubytování

dřevěné chatky pro 6 osob (v každé chatce jsou 2 samostatné neprůchozí ložnice s dvoulůžkem a s jedním lůžkem na patře pro dítě do 12-ti let) a menší chatky pro max. 4 osoby (dvojlůžko, jednoduché lůžko, a patrové lůžko pro dítě do 12-ti letú. Každá chatka má základně vybavenou minikuchyňku s dvouplotýnkovým vařičem a lednicí.

Vybavení

kemp je vybaven recepcí, obchodem s potravinami, restaurací, moderními a čistými sociálními zařízeními a sprchami (včetně soc. zařízení pro tělesně hendikepované hosty), parkování přímo v kempu (za poplatek 4,- Euro/noc)

Strava

vlastní nebo polopenze v místní restauraci Galery (servírované snídaně a večeře - výběr ze dvou menu)

Pláž

malé půlměsíčkovité oblázkové pláže se táhnou na jedné straně k Podace a druhé k Zaostogu

Náš názor

pohodová dovolená, jednoduché ubytování je vyváženo výbornou cenou, velmi příjemným prostředím v kempu, krásným koupáním a zrekonstruovaným soc. zařízením

Možnosti ubytování