800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBARBARIGA APARTMÁNY **+

  • Přírodní pláž
  • Apartmány obklopeny lesem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový komplex Barbariga se nachází mezi Rovinjí a Pulou, přímo umoře. Na mapě Istrie najdete toto místo ve směru Vodnjan, Fažana (přístav pro odjezd lodí na světoznámé ostrovy Brioni) - Barbariga (z Puly asi 10-15 min.). Tato destinace je možná pouze na vlastní dopravu.

Ubytování

Všechny objekty - přízemní i patrové - jsou apartmánové byty, pronajímané k rekreaci. Dvouhvězdičkové apartmány mají starší nábytek a vybavení, rozdělují se na 2* (viz další nabídka zájezdů) a 2*plus ty mají navíc televizor.
1/2 studio: místnost se 2 lůžky (oddělené postele nebo francouzské lůžko), kuch. linka, koupelna, balkon nebo terasa
1/3 studio: místnost se 3 lůžky, kuch. linka, koupelna, balkon nebo terasa
1/4 APT: 1 ložnice se 2 lůžky (oddělené postele nebo francouzské lůžko), obývací místnost s rozkládacím gaučem (nebo 2 lůžky), kuch. linka, koupelna, terasa nebo balkon
1/4+1 APT: 2 ložnice se 2 lůžky nebo 1 se 3 lůžky, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuch. linka, koupelna, balkon nebo terasa.
1/4+2 APT: 2 ložnice se 2 lůžky nebo jedna čtyřlůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuch. linka, koupelna, balkon nebo terasa.

Vybavení

V tomto areálu najdete obchody, restaurace, tenisové dvorce. Parkování je v blízkosti apartmánu. Tento komplex má vše, co potřebujete k Vaší rekreaci, je to místo pro odpočinek.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou přírodní, neupravované, lemované lesem, který se rozprostírá kolem moře.

Počasí

Istrie

11°C Jasno

×