Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Chorvatsko | Istrie | Duga Uvala

APARTMÁNY HOSTIN ROŽA

  Poloha a popis

  Popis

  Duga Uvala leží 25 kilometrů od Puly v krásném prostředí. Apartmány Hostin jsou obklopeny středomořskou vegetací a je to výborné místo pro rekreaci.

  Ubytování

  Apartmány Roža*** jsou nově vybaveny a leží v první řadě u moře. Apartmány typ A3 a A4 gallery mají kuchyňku a ložnici v jedné místnosti, A4 má oddělenou dvoulůžkovou ložnici a obývací místnost se 2 lůžky a A5 má 1 ložnici se 3 lůžky a obývací místnost s kuchyňkou, kde jsou 2 lůžka. Všechny apartmány mají SAT/TV, klimatizaci, vybavenou kuchyň a terasu s venkovním posezením. Gallery - vyvýšený prostor se 2 lůžky. Wi-Fi připojení zdarma.

  Stravování

  Vlastní.

  Pláž

  Přírodní oblázková, místy kamenitá, s pozvolným vstupem do moře. Vhodná pro děti i neplavce.

  Přednosti

  Krásné prostředí, vhodné pro klidnou dovolenou.

  Doprava

  Vlastní doprava.

  Cena zahrnuje

  7x nájem apartmánu, ložní prádlo a ručníky, spotřebu el. energie a vody, závěrečný úklid, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje

  Malé domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 60 HRK, přihlašovací poplatek 1,25 eur (na osobu a pobyt), pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 20 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 30 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).