DUGA UVALA - depandance

***

Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala

Popis ubytování

Popis

Duga Uvala se nachází na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova, je nejjižnějším letoviskem na Kvarnerské riviéře, leží v zátoce Vinjole, 25 kilometrů od Puly a 3 km jihovýchodně od obce Krnica. Předností letoviska je krásná nedotčená příroda v jeho okolí a výborné podmínky pro vodní sporty.


Resort Duga Uvala leží v krásném prostředí na východním pobřeží Istrie asi 20 kilometrů od Puly. Resort se skládá z hlavní budovy hotelu a depandance, která je s hotelem spojena vnitřním průchodem. V resortu se nachází komplex vnitřních a venkovních bazénů se slanou vodou a dětské bazény. K dispozici jsou sprchy, lehátka a slunečníky (zdarma). Vedle bazénů je tělocvična a posilovna. Resort Duga Uvala nabízí také mnoho sportovních možností: tenis (tři hřiště), stolní tenis, futsal, házená, basketbal a streetball, badminton (dvě hřiště), minigolf, trampolína a dětské hřiště. V letní sezóně hotel pořádá pro hosty zábavní programy.

Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Přednosti

Klimatizace, WiFi připojení, bazény.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, WiFi připojením, klimatizací. Všechny pokoje mají balkon, který je u většiny pokojů formou lodžie.
- Dvoulůžkový pokoj (bez možnosti přistýlky): dvoulůžková postel, balkon (orientovaný do parku a vnitrobloku).
- Dvoulůžkový pokoj (bez možnosti přistýlky): dvoulůžková postel, balkon s pohledem na moře.
- Třílůžkový pokoj (s možností přistýlky): dvoulůžková postel, možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm), balkon orientovaný na mořskou stranu či parkovou stranu s vnitroblokem.
- Třílůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (s možností další přistýlky) - dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, palanda (nebo 2 samostatná lůžka), možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm).
- Rodinný pokoj pro 4 osoby (s možností přistýlky): 2 pokoje (v jednom je manželská postel a v druhém rozkládací pohovka či postel a jedno samostatné lůžko), možná přistýlka (na vyžádání, rozměry 80x180 cm), minilednička, balkon na mořskou stranu/s bočním pohledem na moře.

Možnost zapůjčení miniledničky za poplatek (u pokojů, které nejsou standardně miniledničkou vybaveny).
Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně nápoje během stravy. Možnost dokoupení obědů.

Doprava

Vlastní doprava.

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Pláž

Vzdálena přibližně 100 m od hotelu, přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek

Cena nezahrnuje

Malé domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 10 €, mini lednička (cena za den, platba na místě) 5 €, dětská postýlka (cena za den, platba na místě) 5 €, parkování (cena za den, platba na místě) 5 €.
Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S), připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).

Termíny a ceny

Recenze

Mapa