800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DUGA UVALA - hlavní budova

  • Nachází se v zátoce Vinjola, obklopen borovými háji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Duga Uvala se nachází na východní pobřeží Istrie v zátoce Vinjola a cca 25 km od historického centra města Pula. Je umístěný v klidné zátoce s čistou vodou, obklopený voňavými středomořskými rostlinami.

Ubytování

Pokoje v hlavní budově jsou dvoulůžkové typu Standard s balkonem do parku. Celková plocha pokoje je 22m2 a cca 5m2 balkon. Pokoje mají klimatizaci, sociální zařízení, SAT/TV a možnost WI-FI připojení k internetu. V hotelu - hlavní budově jsou psi zakázany - pobyt se psem je povolen v depandance Annex.

Vybavení

Hotel má dobrou vybavenost. Skládá se z hlavní budovy a depandance Annex (viz další nabídka zájezdů), která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou. Hostům je k dispozici restaurace, gril, aperitiv bar s terasou, cukrárna, noční klub s diskotékou, supermarket, obchod se suvenýry a novinami, kadeřnický salón.

Stravování

Polopenze s nápoji. Neomezené nápoje k večeři !!! Plná penze - dítě do 4 let - ZDARMA !!!

Pláž

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Sport a zábava

Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou a venkovní bazén s mořskou vodou (není vyhřívaný). Uprostřed venkovního bazénu je bar. Vnitřní bazén má závodní rozměry (25x12,5m) s pětidráhou a je jediný svého druhu v této části Jadranu. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Je zde dobře vybavené „Wellness centrum“ se saunou finskou i tureckou, vířivka s vyhřívanou mořskou vodou, masážemi, aromaterapiemi, pilates, soláriem a různými terapiemi. Součástí je pěkný gymnastický sál pro cvičení v případě nepříznivého počasí včetně vybavené posilovny.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, posilovna, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další.

Počasí

Istrie

14°C Převážně oblačno

×