800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOSTIN (GAROFUL) APARTMÁNY

  • Vzdálenost od přírodní pláže je cca 200 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Do 250 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vybavení

Hosté se hlásí v centrální recepci celého apartmánového areálu. Hostům je k dispozici restaurace, bar, TV místnost, taneční terasa (nachází se v areálu hotelu Croatia - cca 300 m), WI-FI za příplatek, trezor na recepci, market.

Popis

Pouze na vlastní dopravu. : Apartmány Hostin se nacházejí ve velkém turistickém středisku Duga Uvala, leží ve svahu obklopeném zelení, cca 25 km od Puly. Apartmány Hostin mají dva objekty Roža a Garoful.
Objekt Garoful **nabízí apartmány s balkonem, SAT/TV typu studio pro 3-4 osoby (vše v jedné místnosti) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, zatím jen renovované koupelny, jinak má starší vybavení. Apartmán studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.
Objekt Roža ***nabízí apartmány s klimatizací a balkonem, SAT/TV typu studio pro 3 osoby (vše v jedné místnosti) a čtyř nebo pěti-lůžkové apartmány (ložnice se 2 nebo 3 lůžky + obývací místnost s dvoulůžkem) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, vše nově vybavené - sociální zařízení, nábytek i kuchyňský kout, Apartmány studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové, vzdálené cca 200 m ze svahu, s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti a neplavce).

Počasí

Istrie

12°C Jasno

×