800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOSTIN (ROŽA) APARTMÁNY

  • Přírodní pláž je vzdálená cca 200 m od ubytování

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Apartmány Hostin se nacházejí ve velkém turistickém středisku Duga Uvala, leží ve svahu obklopeném zelení, cca 25 km od Puly. Apartmány Hostin mají dva objekty Roža a Garoful.

Ubytování

Objekt Garoful **nabízí apartmány s balkonem, SAT/TV typu studio pro 3-4 osoby (vše v jedné místnosti) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, zatím jen renovované koupelny, jinak má starší vybavení. Apartmán studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.
Objekt Roža ***nabízí apartmány s klimatizací a balkonem, SAT/TV typu studio pro 3 osoby (vše v jedné místnosti) a čtyř nebo pěti-lůžkové apartmány (ložnice se 2 nebo 3 lůžky + obývací místnost s dvoulůžkem) a apartmán pro 4 osoby typ gallery, vše nově vybavené - sociální zařízení, nábytek i kuchyňský kout, Apartmány studio gallery má spodní patro - obývací část, dvě lůžka, kuchyňský kout, koupelnu, a odtud vedou schody na otevřenou galerii oddělenou jen zábradlím, kde jsou další dvě lůžka.

Pláž

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové, vzdálené cca 200 m ze svahu, s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti a neplavce).

Vybavení

Hosté se hlásí v centrální recepci celého apartmánového areálu. Hostům je k dispozici restaurace, bar, TV místnost, taneční terasa (nachází se v areálu hotelu Croatia - cca 300 m), WI-FI za příplatek, trezor na recepci , aperitiv bar, restaurace a lá carte, market.

Stravování

Vlastní.

Počasí

Istrie

16°C Skoro jasno

×