800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBI VILLAGE mobil home Pineta

  • Oblázková pláž cca 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Bi-Village resort se nachází na samém jihu Istrie naproti národnímu parku Brijuni, asi 1 km od městečka Fažana a 7 km od města Pula. Resort Bi Village je obklopen borovými lesy, středomořskou vegetací a oblázkovou pláží, která je asi 1 km dlouhá.

Ubytování

1/4 MH pro 4 osoby - 25 m2, 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna, zastřešená terasa se zahradním nábytkem Apartmány, mobilní chaty i pokoje jsou vybaveny klimatizací (za příplatek na místě). Doporučujeme pouze na vlastní dopravu.

Vybavení

V resortu Bi Village se nachází tři restaurace s mezinárodní i tradiční kuchyní, sendvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WI-FI zóna (za poplatek), tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry, mini-klub, junior-klub, večerní akce, diskotéka další. Nabízíme zde i ubytování v moderních apartmánech typu.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená asi 50 -250 m od ubytování. Na pláži jsou lehátka a slunečníky (za poplatek), možnost zapůjčení surfů, loděk, šlapadel.

Počasí

Istrie

15°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

CAMPING BI VILLAGE

CAMPING BI VILLAGE

Chorvatsko, Istrie, Fažana

Cena od: 769 Kč

Pro skupinu:

×