800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAŽELA mobilní chaty

  • Velké sportovní možnosti
  • Pláž v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Kažela leží asi 3 km od Medulinu s dlouhou pláží až 2,5 km. Kemp Kažela leží na samém konci Medulinu za hotelem Belvedere. Obrovská plocha kempu nabízí klientům velké rekreačně sportovní možnosti.

Poloha

Do 300 m od moře.

Vybavení

Hostům je k dispozici několik restaurací, pizzerie, cukrárna, terasa pro zábavné večery a večerní diskotéky pro mladé, snack bar na pláži, supermarket, kiosky, obchod se suvenýry, obchod s rekvizitami potřebných k moři a kempování, u mobilhomů WI-FI zdarma Turistické středisko má tým animátorů, který zajišťuje sportovně-rekreační program a také program pro děti (mini klub). Pro děti je zde dětské hřiště. V areálu je nově vybudovaný aquapark, který se skládá ze 12 malých bazénků, některé jsou s pohledem na moře. Prodejna se suvenýry, pizzerie, cukrárna, terasa, diskotéka, aquapark, obchod se spotřebním zbožím, supermarket, večerní hudba, stánek s občerstvení.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, volejbal, košíková, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, bohatá nabídka vodních sportů např. škola windsurfingu a potápění, půjčovna loděk, jízdy na banánu a další. Komplex je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou dlouhé oblázkové a skalnaté také s travnatými plochami na slunění, vzdálené cca 300 m od chat a apartmánů, cca 50 m od mobilních chat. Pláže jsou s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Ubytování

Nabízíme zde ubytování v apartmánech a mobilních chatkách. Apartmány - jsou rekonstruované, ve zděných pavilonech, většina je s pohledem na moře (nezaručujeme) - viz další nabídka zájezdů. Mobilní chaty - většina je umístěna přímo na pobřeží s pohledem na Medulin. Každá mobilní chata o velikosti 22m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybavenou kuchyní a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Klimatizace je možná za poplatek na recepci. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě. Mobil home se nachází jak v části kempu pro „oblečené hosty“ tak i v části FKK pro naturisty.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Istrie

12°C Převážně oblačno

×