800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDULIN MOBIL HOME

  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Animace pro děti i dospělé

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kemp Medulin se nachází na členitém pobřeží poloostrova Medulin o rozloze cca 22 ha, na dvou vzájemně propojených poloostrovech. Každý poloostrov má průměrnou šíři od 250 do 350 metrů. Na obou poloostrůvcích převládá bujná mediteránská vegetace. Členité pobřeží má množství menších i větších zálivů s přírodními kamennými i písčitými plážemi, které se stupňovitě spouštějí do moře.

Ubytování

Na jednom z těchto poloostrůvků je umístěno 121 typových mobilních chat s kompletním vybavením. Každá mobilní chata o velikosti 24m2 je pro 4-5 osob, má obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a křeslem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, koupelnu, terasu. Klimatizace je možná za poplatek na recepci. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě.

Vybavení

Kemp je označován jako „Family friendly“. Kemp má několik restaurací, barů, snack bar, pizzerii, supermarket, směnárnu, obchod se suvenýry, WI-FI zdarma Jezdí tu elektrický vláček, což je atrakce především pro děti. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Je zde také velký „Family park“, který nabízí zábavu pro celou rodinu.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. Kemp je vzdálen cca 400 m od centra Medulinu 400 m a od centra města Pula asi 10 km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400m. Autobus do Puly jezdí cca každý 60 minut.

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

12°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BELVEDERE

HOTEL BELVEDERE

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Cena od: 6 264 Kč

Pro skupinu:

HOTEL HOLIDAY

HOTEL HOLIDAY

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Cena od: 7 101 Kč

Pro skupinu: