800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POKOJE V SOUKROMÍ NO-NAME

V Medulinu nabízíme apartmány v soukromí (viz další nabídka zájezdů) nebo pokoje v soukromí. Apartmány a pokoje se nacházejí do 1500 m od moře. Medulin je významným střediskem cestovního ruchu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V Medulinu nabízíme apartmány v soukromí (viz další nabídka zájezdů) nebo pokoje v soukromí. Apartmány a pokoje se nacházejí do 1500 m od moře. Medulin je významným střediskem cestovního ruchu. Leží v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a celkem mělkém Medulinském zálivu, dno zálivu je písečné. V okolním moři, zejména mezi Medulinem a Pomerem se loví langusty. Pro velmi dobré přírodní podmínky navštěvují Medulin s oblibou rodiny s dětmi.

Ubytování

Ubytování je ve 1/2 nebo 1/3 pokojích se sociálním zařízením. Klimatizace je na vyžádání a za příplatek - 1280 Kč.

Stravování

Vlastní. Možnost příplatku za snídani - 1280 Kč, oběd - 1530 Kč, večeři - 1790 Kč.

Pláž

Do 1,5 km od moře. Pláže jsou zde zčásti kamenité, zčásti oblázkové, moře je průzračné. Na poloostrově Kašteja jsou pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku, borový háj vede až k plážím.

Sport a zábava

Medulin má velkou nabídku sportovních aktivit např. vodní lyžování se školou, potápění se školou, windsurfing se školou, 6 travnatých fotbalových hřišť, atletické dráhy, dále je tu cyklistická stezka. V místě je proslulý klub Aquarius s diskotékou a živou hudbou.

Počasí

Istrie

10°C Skoro jasno

×