800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDVEJA

Zcela nově renovované bungalovy leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masívem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy jsou rozmístěny v zadní klidnější části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená cca 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pěkná oblázková pláž vybavená slunečníky a různými typy lehátek (za poplatek) je asi 200-400 m od bungalovů.

Poloha

Nově renovované bungalovy a apartmány leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masívem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy jsou rozmístěny v zadní klidnější části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená cca 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Sport a zábava

Vodní sporty, volejbal, možnost potápění, upravená promenáda z Lovranu do Opatije, možnost pěších výletů do okolních hor.

Stravovaní

V centrální restauraci, snídaně bufet, večeře výběr ze dvou chodů.

Vybavení

Recepce, restaurace, směnárna, dětské hřiště, hned za kempem je minimarket a obchod s novinami, na pláži bar a půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, lehátka a slunečníky. Na recepci je možno pronajmout sejf a napojit se na internet (za úplatu).

Pokoje

Bungalovy: V nově renovovaných patrových budovách jsou vždy dva pokoje v přízemí a dva v prvním patře. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky, s novým vybavením. Mají klimatizaci, SAT-TV, fén, terasu k posezení. V některých domcích jsou i apartmány s kuchyňkou typu 2+2 (ložnice, obývací pokoj-vždy celé patro domku), lze zajistit na vyžádání.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Istrie

18°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

MEDVEJA - apartmány

MEDVEJA - apartmány

Chorvatsko, Istrie, Medveja

Cena od: 740 Kč

Pro skupinu:

HOTEL MOBILNÍ DOMKY MEDVEJA

HOTEL MOBILNÍ DOMKY MEDVEJA

Chorvatsko, Istrie, Medveja

Cena od: 740 Kč

Pro skupinu:

×