800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDVEJA - bungalovy

  • Nákupy i restaurace v blízkosti
  • Potápěčské centrum

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nově renovované bungalovy a apartmány a starší karavany leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masívem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy jsou rozmístěny v zadní klidnější části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená cca 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Středisko

Opatija-Medveja

Vybavení

Recepce, restaurace, směnárna, dětské hřiště, hned za kempem je minimarket a obchod s novinami, na pláži bar a půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, lehátka a slunečníky. Na recepci je možno pronajmout sejf a napojit se na internet (za úplatu).

Pokoje

Bungalovy: V nově renovovaných patrových budovách jsou vždy dva pokoje v přízemí a dva v prvním patře. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky, s novým vybavením. Mají klimatizaci, SAT-TV, fén, terasu k posezení. Možnost pronájmu chladničky (cca 5 EUR za den).
Apartmány: v některých domcích jsou i apartmány s kuchyňkou typu 2+2 (ložnice, obývací pokoj-vždy celé patro domku), lze zajistit na vyžádání.
Karavany: Karavany pro 4 osoby mají na ploše 24 m2 dvě ložnice (jedna je s manželskou postelí), v denním pokoji zařízený kuchyňský kout pro základní vaření, koupelnu se sprchou a WC, chladničku, klimatizaci, WI-FI, terasu k posezení.

Stravování

Bungalovy - v centrální restauraci, snídaně bufet, večeře výběr ze dvou chodů. Apartmány a karavany mají stravování individuální.

Sport a zábava

Vodní sporty, volejbal, možnost potápění, upravená promenáda z Lovranu do Opatije, možnost pěších výletů do okolních hor.

Pláž

Pěkná oblázková pláž vybavená slunečníky a různými typy lehátek (za poplatek) je asi 200-400 m od bungalovů.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

16°C Jasno

×