800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDVEJA - mobilní chaty

  • Mobilní chaty v centrální části kempu
  • Možnosti sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Nachází se v kempu Medveja, který leží asi 10 km od Opatije a je příměstskou částí města Lovran, který je vzdálen asi 3 km. Kemp je obklopen borovým lesem, který poskytuje všem příjemný stín v letních horkých dnech. V blízkosti supermarket, poštu, bankomat, obchod se suvenýry, snack bar, restaurace á la carte, pivnici, pizzerii.

Ubytování

Mobilní chaty Standard (23 m2) a Premium (32m2) se nacházejí v centrální části kempu. Jsou pro 4 osoby, mají ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňkou a křeslem, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem. Mobilní chaty Premium mají 2 koupelny a krb na grilování. Mobilní chaty jsou bez možnosti přistýlky.

Strava

Vlastní.

Pláž

Vzdálenost k moři přes kemp je cca 300 m Pláž je dlouhá oblázková s hrubým pískem, překrásná - jedna z nejhezčích na celé Istrii.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, pizzerie, restaurace a lá carte, pošta, internetový kout, supermarket, pivnice, bankomat, stánek s občerstvení. Najdete zde WI-FI zónu, parkoviště.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovna rekvizit pro sport na moři, hřiště pro děti a dospělé, půjčovna sportovních potřeb. Je zde potápěčské centrum.

Poloha

Do 300 m od moře.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

12°C Převážně oblačno

×