800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOBILNÍ DOMKY SIRENA

  • Pláž u kempu je oceněna modrou vlajkou
  • Program pro děti i dospělé

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na dohled starého Novigradu se v borovém lese nachází kemp Aminess Sirena. Kemp tvoří jeden komplex spolu s hotely Laguna a Maestral.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici restaurace, caffé bar, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, osvětlené hřiště na plážový volejbal a další. Kemp také zajišťuje animační programy např.: sportovní hry, různé druhy aerobiku, ranní gymnastiku, aquaaerobic, mini klub a mini disko pro děti, večerní programy s živou hudbou. Klienti mohou také využívat služby hotelu Maestral a Laguna (za poplatek).

Pláž

Pláže jsou zde upravené kamenité a oblázkové, oceněné modrou vlajkou za čistotu.

Ubytování

V kempu nabízíme mobilní chaty Classic a Premium Village, které jsou situovány na jižní slunné straně kempu. MHC Classic (1/4+1): má rozměr 24 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci, WI-FI a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. MHPV Premium Village (1/4+2): má rozměr 32 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, WI-FI a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Závěrečný úklid není zahrnut v ceně a platí se na místě 25 EUR za mobilní chatu.

Strava

Vlastní.

Počasí

Istrie

12°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL KARAVANY MAREDA

HOTEL KARAVANY MAREDA

Chorvatsko, Istrie, Novigrad

Cena od: 433 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KARAVANY SIRENA

HOTEL KARAVANY SIRENA

Chorvatsko, Istrie, Novigrad

Cena od: 764 Kč

Pro skupinu:

×