800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELVEDERE - depandance II

Depandance hotelu se nachází přímo za hlavní budovou (za hotelem Belvedere, jehož jsou depandancí), uprostřed krásného zeleného parku. Hotel má ideální polohu přímo na moři a přitom 500 metrů od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Depandance hotelu se nachází přímo za hlavní budovou (za hotelem Belvedere, jehož jsou depandancí), uprostřed krásného zeleného parku. Hotel má ideální polohu přímo na moři a přitom 500 metrů od centra města. Pokojů v depandanci je 29 a to do parku bez balkonu. Mají možnost přistýlky na vyžádání. Pokoje nemají SAT/TV. Klienti používají veškerých služeb hlavního hotelu, což je velká výhoda. Pouhých 50 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha. Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, která slouží i jako á la carte, aperitiv bar, konferenční sál pro 60 osob, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, vlastní parkoviště. Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel zajišťuje večerní zábavné programy: hudební, taneční, různá vystoupení, show (červen - září). Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu. V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání. Domácí zvíře je na předchozí vyžádání, platí se na místě v recepci - 70 Kun/den. Na místě v recepci se platí jednorázový přihlašovací poplatek - 0,50 EUR/osoba.

Ubytování

Pokojů v depandanci je 29 a to do parku bez balkonu. Mají možnost přistýlky na vyžádání. Pokoje nemají SAT/TV. Trezor k dispozici na recepci v hotelu Bristol za 8 Kun/den. Dětská postýlka - 70 Kun/den - platí se na místě v recepci.

Strava

Švédský stůl, 1x týdně večeře chorvatských tradičních jídel (stravování se podává v hotelu Belvedere), cena neobsahuje nápoje k večeři.

Počasí

Istrie

25°C Jasno