800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELVEDERE DEPANDANCE SMART SELECTION

  • Městská pláž je vzdálena cca 150 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Smart selection hotel Belvedere má ideální polohu přímo na moři a přitom 500 metrů od centra města. Hotel má ústřední topení.

Ubytování

Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, telefon. Přistýlky jsou na vyžádání. V hotelu je 45 pokojů na mořskou stranu, z toho pouhých 8 pokojů má balkon, tudíž balkon nemůžeme zaručit. Pokojů do parku je 21 a balkony nemají.
Depandance (viz další nabídka zájezdů) se nacházejí přímo za hlavní budovou uprostřed krásného zeleného parku. Pokojů v depandanci je 29 a to do parku bez balkonu. Mají možnost přistýlky na vyžádání. Pokoje jsou s koupelnou a nemají SAT/TV, ani vysoušeč vlasů. Klienti používají veškerých služeb hlavního hotelu, což je velká výhoda.

Pláž

Pouhých 150 m po pobřežní promenádě směrem k Rijece je veřejná městská pláž, která se jmenuje Lipovica a pouhých 5 minut chůze směrem do centra je kompletně vybavená dětská pláž Tomaševač. Je to uměle upravená oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a malým kolotočem. Jsou zde i toalety a sprcha.

Vybavení

Hosté mají k dispozici hotelovou restauraci, která slouží na terase i jako á la carte, aperitiv bar, konferenční sál pro 60 osob, TV místnost, taneční terasu, salón krásy, kadeřnictví, WI-FI připojení v recepci a v restauraci, vlastní parkoviště, parkování za poplatek. Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel zajišťuje večerní zábavní programy: hudební, taneční, různá vystoupení, show (červen-září). Obchody jsou vzdáleny asi 300 m od hotelu.

Poloha

Do 150 m od moře.

Stravování

V hotelu (platí i pro depandanci) je možnost bezlepkové stravy - na předchozí vyžádání. Polopenze s nápoji.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m

Počasí

Istrie

14°C Jasno

×