800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KVARNER

Hotel Kvarner - nejstarší hotel v Opatiji, na celém jadranském pobřeží. Hotel se nachází přímo u moře, asi 300 m od centra města. Je obklopen parkem amediteránskou zelení.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel Kvarner postavený v roce 1884 byl prvním hotelem na pobřeží Jaderského moře. Hotel Kvarner je historický objekt a často je považován jako standard pro eleganci a sofistikovanost hotelů ve městě Opatija. Některé z důležitých památek v Opatiji jsou přímo v areálu hotelu Kvarner. Křišťálový sál je úžasnou architektonickou památkou a je největší svého druhu v Opatiji. Je ideálním místem pro události jako jsou svatby či obchodní summity. Nově zrekonstruovaná terasa, která se nachází na promenádě Lungomare, je ideální místo pro venkovní akce s nádherným výhledem na moře. Hotel Kvarner nabízí soukromý přístup na pláž s písčitým mořským dnem. Hoteloví hosté mohou bezplatné využívat lehátka a slunečníky.

Vybavení

trezor na recepeci , WI-FI, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, konferenční místnost, sál pro semináře, internetová kavárna, výtah.

Strava

Švédský stůl, 1x týdně večer chorvatských tradičních jídel, cena neobsahuje nápoje k večeři.

Sport a zábava

animace pro dospělé.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

6°C Mlha