Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Opatija

PALACE/BELLEVUE REMISENS

  Poloha a popis

  Poloha

  Remisens hotel Palace Bellevue je královnou a historií opatijského turismu. Nachází se přímo ve středu města Opatija. Hotel je situován na jednom z nejmalebnějších míst a patří k nejstarším místním hotelům. Hotel byl kompletně zrenovován, při zachování původních historických interiérů, včetně „bílé jídelny“, a nyní má kategorie****.

  Ubytování

  Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, která je na vyžádání pouze u pokojů s balkonem. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, trezor, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, WI-FI. Většina pokojů má balkon.

  Vybavení

  Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná hotelová restaurace, aperitiv bar, koktejl bar, kavárna s terasou, taneční terasa s večerní hudbou, TV místnost, konferenční sály, WI-FI, parkoviště (za poplatek). Hotel má vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, saunu, fitness centrum. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti a dospělé (od června do září). V blízkosti je soukromá lékařské ordinace, dále noční bary, kasino, obchody, tenisové dvorce, stolní tenis. V blízkém hotelu Admiral je wellness centrum.

  Stravování

  Polopenze. V hotelu je možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).

  Pláž

  Městská upravená betonová pláž je vzdálena cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.