800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME ZÓNA II.

Apartmány v soukromí (no name) zóna II. se nacházejí na různých místech v Poreči. Nové sídliště Jih (poblíž je městská pláž), v okolí nemocnice, v okolí obchodního domu Lacop, v oblasti Špadiči apod.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmány v soukromí (no name) zóna II. se nacházejí na různých místech v Poreči. Nové sídliště Jih (poblíž je městská pláž), v okolí nemocnice, v okolí obchodního domu Lacop, v oblasti Špadiči apod. Jsou vzdáleny 600 - 1200 m od moře, dále také nabízíme apartmány v soukromí zóna I. vzdálené do 600 m od moře (viz další nabídka zájezdů). Apartmány jsou postaveny v přímořském stylu jako vily na svahu nad mořem, takže z převážné většiny teras pokojů je překrásný rozhled po městě Poreč a na pobřeží. (Týká se apartmánů v 1. patře.) Apartmány v Poreči jsou velmi vyhledávány pro možnost rozmanité činnosti, blízkost města, kultury i koupání. Doporučujeme koupání u hotelů.

Ubytování

Ubytování je ve 2-8lůžkových apartmánech s kompletním vybavením (zařízená kuchyň, koupelna a WC, povlečení a ručníky) a s balkonem či terasou.

Stravování

Vlastní.

Pláž

600 až 1200 m od moře.

Info

Parkovací místo na vyžádání.

Počasí

Istrie

13°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY LANTERNA typ A

APARTMÁNY LANTERNA typ A

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 290 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LANTERNA SUNSET

HOTEL LANTERNA SUNSET

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 290 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY LANTERNA typ B

APARTMÁNY LANTERNA typ B

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 190 Kč

Pro skupinu:

×