Zobrazit všechny nabídky
Chorvatsko | Poreč

BIJELA UVALA KEMP mobil home ARIA


  Poloha a popis

  Poloha

  Kemp Bijela Uvala se nachází v turistické osadě Zelena Laguna, nedaleko Poreče. Je umístěn v borovém lese. Parkovaní je na centrálním parkovišti (vzdáleném 100 m od ubytování) pro jedno auto na MH zdarma, další auto se doplácí podle aktuálního ceníku na místě.

  Ubytování

  Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 5-6 osob. MH ARIA má rozměr 34,4 m2, 3 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky, 1x s vysouvací postelí), denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelnu, klimatizaci a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem.

  Vybavení

  V kempu jsou hostům k dispozici: recepce, restaurace, taneční terasa, bary, obchody, tři venkovní bazény se sladkou vodou (z toho 2 pro děti s různými atrakcemi) a různá sportovní zařízení (hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol, a jiné). V celém kempu je bezplatné WI-FI připojení k internetu. Kemp zajišťuje bohaté animační programy pro děti i dospělé (v hlavní sezóně).

  Stravování

  Vlastní.

  Pláž

  Pláž je vzdálena cca 300 m od ubytování, je oblázková s pozvolným přístupem do moře, ale i skalnatá, travnatá, jsou tu betonová plata na slunění, část pláže je vyhrazena pro nudisty. Pláž je označena modrou vlajkou (ocenění čistoty pláží). Na pláži jsou sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek, je zde bohatá nabídka místních vodních sportů.

  Počasí  12345678910111207142128°C