800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDOBRILA - apartmány v soukromí

V tichém místě na kraji Poreče, v oblasti rodinných vil, se nachází vila „Dobrila“. Od centra Poreče i od moře a pláží je vzdálena cca 1,5-2 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

V tichém místě na kraji Poreče, v oblasti rodinných vil, se nachází vila „Dobrila“. Od centra Poreče i od moře a pláží je vzdálena cca 1,5-2 km. Vila je obklopena zahradou s jedním bytem v 1. patře (domácí) a jedním bytem v přízemí k pronájmu jako čtyřlůžkový apartmán. Na zahradě je k použití venkovní gril. Parkování je zajištěno přímo u domu. Po dohodě s majitelem je možno se koupat i u hotelu Laguna Park nebo u hotelu Laguna Materada. U hotelu Materada pak lze využít hotelový venkovní bazén.

Ubytování

Do apartmánu se vchází zadním vchodem ze zahrady dále do předsíně s další vstupní chodbou. Z té jsou pak jednotlivé vstupy do ložnice, sociálního zařízení s koupelnou, oddělené kuchyně a velkého obývacího pokoje. V ložnici je dvoulůžková manželská postel, v obývacím pokoji velký dvoulůžkový gauč pro 2 osoby na rozkládání a menší křeslo, které se dá rovněž rozložit jako další lůžko (doporučujeme dítě do 14 let). V obývacím pokoji je SAT/TV. Odtud je výstup prosklenou otevírací stěnou na terasu a na zahradu.

Strava

Vlastní.

Počasí

Istrie

16°C Oblačno

×