800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FORTUNA ISLAND

Hotel se nachází na ostrůvku Sv. Nikola, který leží naproti městu Poreč. Kyvadlová lodní doprava jezdí každých 30 minut, cesta trvá cca 5 minut a pro klienty hotelu je zdarma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na ostrůvku Sv. Nikola, který leží naproti městu Poreč. Kyvadlová lodní doprava jezdí každých 30 minut, cesta trvá cca 5 minut a pro klienty hotelu je zdarma. Osobní automobily nejsou přepravovány na ostrov - mohou být bezplatně zaparkovány na pevnině (parkoviště „Žatika“).

Ubytování

Tento čtyřpatrový hotel je otevřen od dubna do října. Disponuje celkem 187 pokoji. Jsou zde dva výtahy.
Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s balkonem (některé na mořskou stranu) a jednolůžkové s balkonem nebo bez balkonu. Pokoje mají SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Vybavení

Klientům je k dispozici klimatizovaná restaurace, kde se podává bohatá polopenze (buffet - show cooking), lobby bar, bar u bazénu, bistra Oliva a Riveta, prostorná terasa s venkovním bazénem se sladkou vodou a bazénem pro děti. Dále je zde WI-FI připojení k internetu v hale hotelu, internetový koutek, konferenční sál pro 90 osob. Pro děti je u hotelu dětské hřiště s pískovištěm.

1

Stravování

Polopenze - švédský stůl (+show cooking), 2x týdně tématická večeře.

Pláž

Pláže na ostrově jsou betonové, oblázkové, travnaté i kamenité. Vzdálenost pláže od hotelu cca 50 m. Na pláži jsou sprchy, kabinky na převlečení. Okolí pláže nabízí přírodní stín.

Sport a zábava

Asi 200 m od hotelu se nachází sportovní centrum, 2 tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, dále možnost zapůjčení šlapadel, kánoí a kajaků. Jsou zde také stezky pro pěší a jogging.
Hotel nabízí bohaté animační programy pro děti i dospělé: tematická večeře 2x týdně - chorvatská a mediteranská, večerní živá hudba (duben - říjen nebo dle obsazenosti hotelu), sportovně rekreační animace (květen - říjen nebo dle obsazenosti hotelu), animace pro děti (květen - září nebo dle obsazenosti hotelu).
Předem je možno objednat služby, jako květiny na pokoj, talíř s pršutem a sýry, šumivé víno nebo výlety (za poplatek). Další kulturní a sportovní vyžití je možné přímo v Poreči.

Počasí

Istrie

19°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL VALAMAR DIAMANT

HOTEL VALAMAR DIAMANT

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 791 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY LANTERNA typ A

APARTMÁNY LANTERNA typ A

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 290 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LANTERNA SUNSET

HOTEL LANTERNA SUNSET

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 290 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY LANTERNA typ B

APARTMÁNY LANTERNA typ B

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 190 Kč

Pro skupinu:

×