800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOBILNÍ DOMY - KEMP BIJELA UVALA

  • Bohaté sportovní zázemí
  • Vzdálenost od městečka Poreč je 3 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

světoznámé letovisko ZELENA LAGUNA je oblíbenou a velmi často vyhledávanou oblastí v Chorvatsku. ZELENOU LAGUNU naleznete na Istrijském poloostrově, cca 3 km jižně od starobylého městečka Poreč. Nejlépe vybaveným, největším a nejkvalitnějším kempem je Bijela Uvala (Bílá zátoka). Právě v tomto kempu Vám nabízíme mobilní domy za účelem strávení Vaší pohodové dovolené. Tento pololesnatý čtyřhvězdičkový kemp svou úrovní víc než odpovídá evropské kvalitě a kultuře a patří nejen v této lokalitě k nejlépe vybaveným kempům. Řadí se mezi nejluxusnější kempy Evropy. O tom svědčí i fakt, že je nositelem ocenění Camping van het jaar 1999 a 2001 (nejlepší v Evropě). Jsou zde sprchy s teplou vodou, umývárna nádobí, velmi kvalitní sociální zařízení se stálou hygienickou službou, pekárna, stánky se zeleninou, zmrzlinou, markety, restaurace, diskotéky, tenisové kurty, ping-pong, volejbalová hřiště, basketbal, trampolíny, minigolf, bazény se sladkou vodou, tobogán, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, vodní skútry, parafly, apod. V areálu kempu je i umývárna aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je v místě. Je možno vzít s sebou i pejska.

Ubytování

Mobilní domy CAPRI - Mobilní dům nové generace, stáří 7let, tříložnicového typu pro max. 8 osob, klimatizované, o rozměrech 7,6 x 3,8 m. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka, a ve třetí ložnici jsou dvě lůžka, jedno z nich je patrové, obě je možné sklopit a získat tak úložný prostor (kola, dětská postýlka, aj.) Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou kuchyni (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je zastřešená dřevěná terasa s posezením. Ložní povlečení není v ceně, je nutno vzít s sebou nebo zapůjčit na místě za poplatek, ale nutno nahlásit předem v kanceláři. Vzdálenost od moře cca 300m -350 m.

Pláž

jak přírodní, tak upravené, místy skály, místy oblázky, pozvolné i strmé klesání břehů. Na plážích jsou sprchy i WC, občerstvení a kiosky, volejbalová hřiště. Koupání je vhodné i pro děti. Část pláže je vyhrazena nudistům. Na plážích kempu Bijela Uvala vlaje Blue fee - Modrá vlajka (ocenění čistoty pláží). Každoročně jsou tyto pláže zařazovány mezi nejčistější na Jadranu.

Sport a zábava

tenis, volejbal, ping-pong, minigolf, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, skútry, parafly, cyklostezky, kolečkové brusle, fakultativní výlety, disco. V sezóně animátorský tým zajišťuje zábavu a sportovní vyžití v kempu, turnaje, 3x denně aerobic zdarma, aquaerobic apod.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Istrie

11°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě