800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME

Privátní apartmány různých typologií, odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií, středomořské flóry a otevřeného krasu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

 Privátní apartmány různých typologií v Banjole - odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií, středomořské flóry a otevřeného krasu. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb a ceny.

Apartmány mají standardní vybavení, TV, terasa, balkón, lodžie nebo posezení v zahradě, zpravidla gril, vybavený kuchyňský kout nebo kuchyně, příslušenství, místo pro auto, klimatizace a pes za příplatek. Pláže jsou oblázkové, kamenité, veřejné pláže v Premantuře oblázkové s pozvolným vstupem, bezbariéová pláž v Runke s pozvolnými a stupňovitými vstupy, s oporou pro ruce, pro invalidní vozíky, pláže Přírodní rezervace Kamenjak - oblázkové v zátokách s pozvolnými vstupy, skalnaté mimo zátoky. Vzdálenost od moře cca 150 – 650m, cca 250 – 800 m od centra, autobus do Puly 1 – 1,5 km. 

Počasí

Istrie

16°C Skoro jasno

×