800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE KAMENJAK PREMANTURA

"Premantura, pláž / skalnatá s kameny - 300 m, Rt. Kamenjak, pláž / oblázková a písečná - 3 km, centrum - 100 m, Pula - 8 km; vstup do Národního parku Rt. Kamenjak - 100 m (placený vjezd cca. 5 € / auto, pěší zdarma)."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Upřesnění

apartmánový komplex skládající se z 2 objektů s apartmány

Poloha

Premantura, pláž / skalnatá s kameny - 300 m, Rt. Kamenjak, pláž / oblázková a písečná - 3 km, centrum - 100 m, Pula - 8 km; vstup do Národního parku Rt. Kamenjak - 100 m (placený vjezd cca. 5 € / auto, pěší zdarma)

Vybavenost a služby

recepce, vyhrazené parkoviště (limitované stání) a další stání na málo frekventované ulici; za poplatek domácí zvíře (10 € / den)

Sport a relaxace

bazén (50 m2) s lehátky a slunečníky

Popis apartmánů

bilo 4
- 35 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon s výhledem do vnitrobloku či bez výhledu či balkon s výhledem do okolí (v ceníku označení V)
bilo 5
- 50 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice manželskou postelí a s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení, balkon s výhledem do vnitrobloku či bez výhledu či balkon s výhledem do okolí (v ceníku označení V)
trilo 6
- 60 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon s výhledem do vnitrobloku či balkon s výhledem do okolí (v ceníku označení V)

Vybavenost apartmánů

klimatizace, TV sat., trezor; za poplatek wi-fi připojení k internetu (100 Kn / týden)

Výhody a nevýhody

  • atraktivní poloha apartmánů 100 m od vstupu do Národního parku Kamenjak (podle "lonely planet" jedna z nejkrásnějších oblastí na koupání ve Středozemním moři)
  • Kamenjak a jeho členité pobřeží nabízející neskonalé množství menších zátok (písečných s kamínky a skalnaté) vhodné pro koupání, skoky do vody či odpočinek ve stínu borového háje
  • nedaleké centrum Premantury s mnoha restauracemi, bary a obchody či větší město Pula vybízející k výletům
  • jen menší bazén přímo u apartmánů a pláž dále od ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Istrie

14°C Jasno

×