800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME (BANJOLE)

Privátní apartmány různých typologií, odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií, středomořské flóry a otevřeného krasu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Privátní apartmány různých typologií, odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií, středomořské flóry a otevřeného krasu. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb a ceny. Vzdálenost od moře cca 150 - 650m, cca 250 - 800 m od centra, autobus do Puly 1 - 1,5 km.

Ubytování

Apartmány mají standardní vybavení, TV, terasa, balkón, lodžie nebo posezení v zahradě, zpravidla gril, vybavený kuchyňský kout nebo kuchyně, příslušenství, místo pro auto, klimatizace a pes za příplatek pouze po vyžádání a potvrzení CK.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou oblázkové, kamenité, veřejné pláže v Premantuře oblázkové s pozvolným vstupem, bezbariéová pláž v Runke s pozvolnými a stupňovitými vstupy, s oporou pro ruce, pro invalidní vozíky, pláže Přírodní rezervace Kamenjak - oblázkové v zátokách s pozvolnými vstupy, skalnaté mimo zátoky. Vzdálenost od moře cca 150 - 650 m.

Počasí

Istrie

18°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PULA

HOTEL PULA

Chorvatsko, Istrie, Pula

Cena od: 990 Kč

Pro skupinu:

×