800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPARK PLAZA VERUDELA apartmány

  • Kamenitá, terasovitě upravená i oblázková pláž cca 200 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Apartmány Park Plaza Verudela v Pule jsou ve známém středisku Punta Verudela, který má nový název a je po renovaci. Do centra města je to od objektu cca 1,5 km. V tomto středisku nabízíme apartmány typu A****, apartmány typu B*** a vily typu V***).
 

Apartmány – typ A**** se nacházejí v mírném svahu nad mořem ve dvou až tříposchoďových domcích. Všechny jsou moderně zrenovovány, vybaveny zařízenou kuchyní (včetně mikrovlnné trouby, kávovaru, lednice s mrazákem) s denní místností, ložnicí (ložnicem; kromě studia), sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, SAT/TV-LCD, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů. Některé apartmány jsou situovány na mořskou stranu.

Pláž je kamenitá, terasovitě upravená, betonová plata na slunění, nedaleko oblázková pláž (zátoky) s upraveným přístupem do vody vzdálená 200 m. Pro děti je tu dětské hřiště. V areálu se nachází restaurace, bar, gril, pizzerie, samoobsluha, cukrárny, obchody, tržnice, umělecká galerie, TV-místnost, směnárna, kadeřnický salón. Punta Verudela nabízí 3 venkovní bazény s mořskou vodou a tobogánem, dětský bazén. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Nově je vybudovaná dětská herna, která se nachází v blízkosti bazénu. V blízkosti cca 100 m je
sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, střelnice, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu. Wi-Fi zdarma na veřejných místech. Autobusová zastávka je vzdálena 150 m. Veřejný autobus jezdí mezi centrem Pula a Verudela Resort každých 20 minut .

Poloha

do 200 m od moře.

Stravování

Vlastní.
Polopenze nebo večeře možná za příplatek (švédský stůl). Polopenze dítě do 6 let - ZDARMA !!

Vybavení

směnárna, pizzerie, WI-FI, cukrárna, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, kadeřnictví, televizní místnost, grill společný s ostaními, tobogán, samoobsluha, tržnice, obchody různé, dětská herna.

1
1
1
1
1

Sport a zábava

animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, střelnice, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km

Počasí

Istrie

16°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

APARTMÁNY HORIZONT

APARTMÁNY HORIZONT

Chorvatsko, Istrie, Pula

Cena od: 1 990 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY VERUDELA BEACH

APARTMÁNY VERUDELA BEACH

Chorvatsko, Istrie, Pula

Cena od: 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PULA

HOTEL PULA

Chorvatsko, Istrie, Pula

Cena od: 990 Kč

Pro skupinu:

×