800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVERUDELA BEACH VILLAS

  • Dobře vybavené apartmány
  • Pláž je kamenitá s betonovými pláty

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Apartmány a vily Verudela beach se nacházejí ve známém středisku Punta Verudela, které je vzdáleno cca 2 km od centra města Pula. Autobusová zastávka je vzdálena 150 m. Veřejný autobus jezdí mezi centrem Pula a Verudela Resort každých 20 minut.

Ubytování

Všechny apartmány a vily jsou moderně zrenovovány.
Vily typ V se nacházejí v mírném svahu nad mořem, jsou to samostatné vily, vkusně zařízeny, mají denní místností s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a zařízeným kuchyňským koutem (včetně kávovaru, lednice, mikrovlné trouby), LCD SAT/TV, telefon, trezor, ložnici (ložnice), dvě koupelny, vysoušeč vlasů, terasu. Klimatizace je za příplatek.
1/4-6 V (70 m2) má dvě dvolůžkové ložnice
1/6-8V (94 m2) má tři dvoulůžkové ložnice

Vybavení

Pro děti je tu dětské hřiště. V areálu se nachází restaurace, bar, gril, pizzerie, samoobsluha, cukrárny, obchody, tržnice, umělecká galerie, TV-místnost, směnárna, kadeřnický salón. Punta Verudela nabízí 3 venkovní bazény s mořskou vodou a tobogánem, dětský bazén. Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Nově je vybudovaná dětská herna, která se nachází v blízkosti bazénu. Wi-Fi zdarma na veřejných místech.

Stravování

Vlastní.
Možnost příplatku polopenze nebo večeře - švédský stůl.

Pláž

Pláž je kamenitá, terasovitě upravená, betonová plata na slunění, nedaleko oblázková pláž (zátoky) s upraveným přístupem do vody, vzdálená 200 m.

Sport a zábava

V blízkosti cca 100 m je sportovní centrum, kde jsou k dispozici tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, střelnice, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

16°C Jasno

×